Stāsts ar priekšvēsturi.

Marta sākumā vēlējos pabeigt dēla istabas mēbeles un caur internetu meklēju firmu, kas varētu man izgatavot krāsota mdf fasādes pēc maniem izmēriem un vajadzīgā krāsā. Tā kā iekš ss.lv neko daudz firmu neatradu, tad izvēle krita uz vienīgo, kurai bija mājas lapa un itkā daudz maz plašs izpildīto darbu klāsts. Tad nu aizbraucu uz vietu, un pasūtīju mēbeļu izgatavošanu.

Pasūtījuma apjoms:

  • 6 atvilknes ar krāsota mdf fasādi + valotnes
  • 6 durtiņas no krādota mdf + clip top enģes
  • 3 atvilknes no lamināta + metabox vadotnes

Kopa sarēķināja 143Ls, paprasīja avansu 70%, kurus arī uzreiz samaksāju.

Teica ka jāgaida būs 3 nedēļas (līdz 24.martam), jo tai brīdī krāsojot glancēto faasādi un nevarot uzsākto darbu pārtraukt. Piekritu.

Zvanu pēc 3 nedēļām noteiktā datumā – saka ka tūlīt visu sākšot taisīt un pēc nedēļas varēšot savākt, vēl pēc nedēļas saka ka nu vēl pāris dienas un būšot gatavs. Saku ka man mēbeles vajag obligāti līdz šai trešdienai, jo bērnam svētki un bērnam apsolīts. Protams ka termiņā tā arī neko neizdarīja un vēl paņirgājās ka gan jau ka bērnam nav pēdējie svētki un pagaidīs mēbeles vēl kādu laiku.

Kronis visam kad vēl pēc nedēļas sazvanos, saka ka jau taisa un ka būs sestdien gatavs, zvanu sestdien saka ka palicis nopirkt furnitūru un viss, vienojamies ka otrdien braukšu pakaļ. Otrdien zvana firmas pārstāvis Vadims un saka ka tomēr nesanaks un lai izņemu trešdien. Zvanu nākamajā dienā Vadimam, tas paceļ un saka ka tūlit noskiadros un pēc 5 min atzvanīs cikos braukt pakaļ. protams ne pēc 5 ne pēc 30 min neatzvana un neceļ klausuli. Pievakarē piezvana kolēģe Irina? un saka ka pasūtījums vēl nav nokrāsots un ka svētdien sāks tikai taisīt un pēc nedēļas varēšu savākt.

Protams arī pēc nedēļas nebija gatavs, tad pēkšņi izrādījās ka Vadims esot slimnīcā un vienīgi viņs varot nopirkt vajadzīgo furnitūru. bet nu tā kā viņiem daudz citu pasūtījumu, tad ja pirmdien neiziešot no slimnīcas, tad paši tomēr braukšot pēc furnitūras.

Pagāja vēl viena nedēļa – nu jau pienāca maija svētki un solījums ka pa maija svētkiem visu pabeigs. Protams atkal izrādījās ka neviens neko nav nopircis un man tiek piedāvāts pašam aizbraukt uz veikalu un nopirkt visu furnitūru un atvest viņiem, jo tā pasūtījums tikšot ātrāk izpildīts. Ņemot vērā ka atlikušais maksājums bija mazāks par iepērkamo furnitūru un starpību man nesolījās atmaksāt (uz ko cerēt būtu arī naivi) teicu ka lai pērk visu paši un gaidu pasūtījumu pilnībā izpildītu.

Tālāk manu telefonu 2 nedēļas ignorēja un beidzot šodien pēc 2 mēnešiem un 2 nedēļām, piezvanīja un pateica lai braucu savākt savu pasūtījumu kas ir gatavs.

Aizbraucu uz vietu pēc pasūtījuma. Pirmais ko gribēja no manis noplēst ir papildus 12Ls, jo izrādījies esot ka furnitūra ko nopirka bija dārgāka nekā tā ko sarēķināja. Otrs pats lielākais izbrīns bija, ka saliktu atvilķtnu vietā saņēmu sagataves, kuras būs pašam tagad jāskrūvē līdz galam kopā. (skatīt galerijā pievienoto bildi ar atvilktnēm).

Kā saprotiet man bija dilemma, gaidīt vēl nezināmu laiku līdz man saskrūvē atvilktnes līdz galam vai arī paturot pretenzijas pie sevis savākt pusfabrikātus un pavadīt šo vakaru tēlojot galdnieku. Tad nu izvēlējos otro variantu, jo vēl mēnesi gaidīt pasūtījumu būtu kādai no pusei dzīvībai bīstami. Samaksāju atlikušos 43Ls, pateicu ka vairāk nemaksāšu jo neviens nebrīdināja ka furnitūra maksās dārgāk un ka paši vainīgi.

This slideshow requires JavaScript.

P.S. Ja nu kāds tomēr domā ka mans pasūtījums ir tikai tāds nelaimīgs, tad pirms šeit ko pasūtīt palasiet http://www.sudzibas.lv/complaints/griko-mebeles-c20087.html kā arī apskatiet galerijā bildes no viņu “ražošanas telpām” un padomājiet vai tiešām jūs vēlaties šādai firmai pasūtīt darbu un vēl samaksāt 70% avansu.

P.P.S. Protams čeki, kvītis, PVN un cita ar nodokļiem saistītās lietas palika karājoties gaisā. Tā kā finanšu policija un VID var mierīgi doties ar tematisko pārbaudi ciemos pie šiem, lai uzlabotu sava darba statistiku.