Šodien iegāju Latvijas Republikas oficiālā laikraksta “Latvijas vēstnesis” izdevēja Valsts SIA “Latvijas vēstnesis” mājas lapā www.lv.lv un konstatēju ka arī šeit nav iztikts bez inteneta reklāmas. Viss jau būtu labi, ja tiktu reklamētas valsts iestāžu mājas lapu adreses vai kādi valsts organizēti pasākumi, bet izrādās ir ievietotas Textads reklāmas, kuras īpaši nešķirojot reklamē visu pēc kārtas.

lvest

Bet varbūt viss ir kārtībā un kāds no valsts amatpersonām vēlas caur šo portālu iepazīties ar sievieti nopietnām attiecībām, bet “Novērtē Latvijas puišus!” piedāvā izteikt viedokli par mūsu 100 gudrajām galvām?

Manuprāt portālā, kura galvenais uzdevums ir informēt par valsts likumdošanu un oficiālajiem dokumentiem, nav vietas dažāda veida baneriem un kontekstreklāmai kas piedāvā iepazīšanās servisus, veļas pulverus un to kā 3 sekundēs uzzināt melodiju vai 5 dienās nomest 15 kg liekā svara. Tik pat labi Valsts prezidenta mājas lapā varētu ievietot eskortservisa pakalpojumu sludinājumus un pelnīt šādi naudu valsts prezidenta ārvalstu braucieniem.

P.S. Starp citu runājot, ka tajā reklamētajā portālā esot reģistrējies mūsu ministrs-fotogrāfs Rozes kungs 🙂