Nesenais raksts par riepu izvēli nebija nejaušs, jo pagājušo nedēļu tika pasūtītas jaunas vasaras riepas, kuras nu jau ir atnākušas uz kurjera noliktavu Latvijā un gaida, kad es tās savākšu.

Iegādājos tās pašas riepas, kas jau šobrīd ir uz automašīnas – TOYO Proxes T1-R. Par labu šīm riepām kalpoja ne tikai tas, ka jau nobrauktie 20’000km ar esošajām bija patīkami un riepas nevienā brīdī nepievīla, bet arī to šā brīža cena 113,5EUR/gab. Tādējādi pieskaitot piegādes izmaksas un bankas komisiju par maksājumu, viena riepa man izmaksāja 86Ls, kas salīdzinot ar Latvijā esošiem piedāvājumiem (pat ar visām paziņu atlaidēm ir vismaz 15-20Ls/gab lētāk).

Riepas tika pasūtītas no lielākā eiropas interneta riepu tirgotāja DELTICOM, caur mājas lapu www.reifendirekt.de Kopsummā pasūtīšanas process ir samērā vienkāršs un ātrs – izvēlamies riepu, ieliekam pirkumu grozā, ievadām piegādes adresi un samaksājam ar kredītkarti.

Pēc stundas e-pastā jau bija vēstule ar pasūtījuma apstiprinājumu un lūgumu precizēt pasta adresi, jo ievadītā neesot izgājusi kaut kādu crosschecking. Aizrakstīju e-pastu ar savu adresi un pec stundas saņēmu apstiprinājumu un DPD kurjerpasta atsekošanas numuru. Piegāde tika norādīta 05.08.2008 jeb pēc 7dienām.

Tad nu līdz pat šodienai ik pa laikam uzmetu acis uz DPD tracking number lai pārliecinātos ka riepas nāk uz pareizo pusi nevis zimbabvi 😀 Sākumā 5 dienas notika konsolidēšana no vienas noliktavas uz otru, līdz vakar divos naktī tās nokļuva DPD noliktavā Rīgā.

Tā kā vakar biju aizņemts, tad par riepām atcerējos tikai šodien. Diemžēl tur mani gaidīja maziņš nepatīkams pārsteigums –  CODE 11 = Adresse falsch (AD). Nu neko, ņema tālruni uz zvanam DPD.

Izrādās vācieši ierakstījuši nepareizu adresi un piegādes adrese ir nevis mana bet kaimiņa 😀 Tā kā piegāde notiek darba laikā izlēmu ka labāk savākšu riepas no pa taisno no Uriekstes ielas, jo tā būs gan ērtāk, gan drošāk ka kurjers atkal nenomaldīsies.

Secinājumi?

Labi, ka ir tāda sūtījumu atsekošana – vismaz redzi kas notiek ar sūtījumu un kritiskā brīdī esi spējīgs iejaukties lai uzzinātu statusu , vai kā manā gadījumā precizētu saņēmēja adresi.

P.S. Ja nu kādam vajag noplēšanai 205/50R17 TOYO riepas – 2 sliki un 2 ar protektoru līdz ar marķējumiem, dodat ziņu un nākamnedēļ varēsiet savākt.